Firma Słodkie Upominki funkcjonuje na rynku od 1999 roku i posiada w swoim portfolio następujące marki:

logo slodkieupominki.pl
Marka Słodkie Upominki - funkcjonuje na rynku B2B - specjalizuje się w projektowaniu, produkcji oraz konfekcjonowaniu słodyczy reklamowych www.slodkieupominki.pl
logo nobilia.pl
Marka Nobilia - skierowana zarówno do klienta biznesowego www.nobilia.pl, jak i do klienta detalicznego www.slodkieupominki.pl - specjalizuje się w komponowaniu delikatesowych koszy upominkowych.
logo chocotext
Marka Choco Text – skierowana zarówno do klienta biznesowego www.chocotext.com, jak i detalicznego www.slodkieupominki.pl - jest czekoladową wiadomością, którą odlano w tabliczce mlecznej lub deserowej czekolady.
logo choco maya
Marka Choco Maya - skierowana zarówno do klienta biznesowego www.chocomaya.pl, jak i detalicznego www.slodkieupominki.pl - łączy w sobie najbardziej wykwintne czekoladowe oraz kawowe i herbaciane smaki z całego świata.
logo skład praski
Marka Skład Praski. Specyjały&Spirytualia – skierowana zarówno do klienta biznesowego www.skladpraski.pl, jak i detalicznego www.slodkieupominki.pl - to kompozycja smaków, zapachów i wspomnień międzywojennej Warszawy zamkniętych w oryginalnych koszach delikatesowych.
logo ovocnie
Marka Ovocnie – skierowana zarówno do klienta biznesowego www.skladpraski.pl, jak i detalicznego www.slodkieupominki.pl - to seria produktów naturalnych, zdrowych, a przy tym pysznych i pięknie opakowanych.
logo choco4mat
Marka Choco4Mat – skierowana do klienta biznesowego www.choco4mat.pl - jest czekoladową formą komunikacji z klientami, kontrahentami, biznesowymi partnerami. Marka Choco4Mat to efekt prac firmy Słodkie Upominki nad unikalną i innowacyjną modułową technologią wytwarzania form do czekolady. Technologia ta stwarza możliwość wymiany fragmentu formy, przez co nadanie jej indywidualnego charakteru jest teraz możliwe w bardzo krótkim, ekspresowym czasie przy kosztach zdecydowanie mniejszych niż w przypadku wykonywania tradycyjnych form.